Nuk ishte pjesë e “Alba Festival”/ Loredana: Doja 120 mijë euro

3 Korrik 2022, 13:07, Lifestyle CNA
Nuk ishte pjesë e “Alba Festival”/ Loredana: Doja 120 mijë
Reperja, Loredana Zefi

Prej ditësh në Zvicër po zhvillohet koncerti i shqiptarëve, “Alba Festival”. Në mes të të ftuarve ishte edhe reperja Loredana, por ajo nuk ka performuar në festival.

Në rrjetet sociale, reperja ka zbuluar edhe arsyen pse ka munguar në këtë koncert, duke thënë se kërkonte pagesën 120 mijë euro.

 “Përse nuk je në Festivalin Alba?”, ka qenë pyetja që i bëri një nga ndjekësit në "Instagram".

Loredana nuk ngurroi t’i përgjigjej shkurt, se kërkoi të paguhej 120 mijë euro.

Kujtojmë se, sot do të interpretojnë këngëtarët: Yll Limani, Tayna, Regard, Dardan, Ghetto Geasy, Butrint Imeri dhe Dafina Zeqiri./A.E-CNA.al

Nuk ishte pjesë e “Alba Festival”/ Loredana: Doja 120 mijë

Lajmet e fundit nga