LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Këngë dhe puthje pasionante/ Fifi uron partnerin për ditëlindje: Edhe nëse e kemi gjithë botën kundër…

3 Korrik 2022, 09:07, Lifestyle CNA
Këngë dhe puthje pasionante/ Fifi uron partnerin për
Fifi Raçi dhe Adis Patushi

Këngëtarja Filloreta Raçi i ka bërë një dedikim mjaft romantik partnerit të saj, Adis Patushi, për ditëlindje.

Teksa e surprizon në mesnatë duke i kënduar këngën e ditëlindjes, dyshja kanë shkëmbyer edhe puthje pasionante.

Krahas videos së postuar në rrjetet sociale, këngëtarja i ka shkruar edhe disa fjalë zemre të dashurit të saj.

“Adisin Fifi e do shumë Gëzuar Ninxha im, gëzuar o ma i bukri botës, më gjete dashni dhe ka met rujt tan jetën dhe nëse e kemi gjithë botën kundër”, shkruan këngëtarja.

Edhe Adisi nga ana tjetër i ka kthyer dashurinë duke shkruar në koment:

“Ti je mrekullia ime e jetës, e unë për ty malet kam me i ça...! Ti je jeta ime e mbetur, ti je Magjia ime e gjetur!! Falimnderit E imja jet”, shkruan Adisi.

Kujtojmë se së fundi dyshja kanë qenë në qendër të vëmendjes në të gjithë mediat rozë.

Pak ditë më parë një deklaratë e Fifit për partnerin e saj u bë temë diskutimi dhe pati shumë reagime nga personazhet e njohur.

Gazetarja Zhaklin Lekatari e quajti të neveritshme deklaratën e saj, ku shprehej për të dashurin “Më fal që nuk jam rujt veç për ty”./ A.E-CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

Lajmet e fundit nga