LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

BOOM-BOOM/ Kjo është modelja që po çmend tifozët në “Botëror 2022”

3 Dhjetor 2022, 20:54, Lifestyle CNA
BOOM-BOOM/ Kjo është modelja që po çmend tifozët
Ivana Knoll, modele

Ivana Knoll, është modelja seksi, një nga tifozet më të zjarrta të këtij kampionati botëror.

Knoll është një fanse e zjarrtë e kroatëve dhe këtë gjë e tregon dhe nëprmjet fotove të saj që publikon në rrjetet sociale.

Edhe mediat e huaja e kanë pikasur bukuroshen kroate teksa bën tifozllëk në stadium.

Format e saj spektakolare kanë lënë pa fjalë tifozët që përveç ndeshjeve në stadium shijojnë edhe bukurinë e modeles seksi.

Për më tepër më poshtë shihni fotot më përvëluese të kroates,Ivana Knoll./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga