LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Avokati im në luftë kundër dhunës në familje"/ Sajmir Vishaj promovon librin e tij dedikuar grave

2 Prill 2023, 15:54, Kulturë CNA

"Avokati im në luftë kundër dhunës në

Avokati Sajmir Vishaj, në datën 6 prill 2023 do të zhvillojë promovimin e librit të tij të quajtur “Avokati im në luftë kundër dhunës në familje”.

Eventi do të zhvillohet në orën 18:00, ku dhe do të jepen më shumë detaje nga libri.

Të ftuar në këtë event do të jenë shumë figura të njohura si përfaqësues të institucioneve të rëndësishme, të cilët lidhen më tepër edhe me objektin e trajtuar në libër.

Në këtë organizim priten të marrin pjesë Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja, kryetari i SPAK-ut, Altin Dumani, kryetari i KLP, Alfred Balla, kryetari i KLGJ-së, Naureda Llagami, shumë avokatë, gjyqtarë e prokurorë, Unioni i Gjyqtarëve dhe çdo shoqatë që ka në fokus luftën kundër dhunës në familje.

Promovimi do të bëhet pranë “Hotel Internacional Tirana”./CNA

Lajmet e fundit nga