LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zhduket fëmija në Durrës/ Policia arreston gjyshin, në kërkim gjyshja

16 Prill 2024, 10:52, Kronika CNA

Zhduket fëmija në Durrës/ Policia arreston gjyshin, në

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Raportohet se prej katër ditësh një fëmijë 3 vjeç është marrë nga gjyshërit dhe nuk është kthyer te nëna e tij. 

Policia ka arrestuar gjyshin e të miturit, R. Gj., 58 vjeç, pasi nuk tregon ku ndodhet i mituri, i ati i të cilit ka humbur jetën një vit më parë në një aksident automobilistik. Ndërkohë në kërkim është shpallur gjyshja e tij. 

Policia po punon për gjetjen e të miturit, por deri më tani nuk ka asnjë informacion se ku ndodhet. 

"Jam e shqetesuar. Nuk e di ku ndodhet fëmija im. Nuk e di nëse është mirë. Kërkoj nga policia të bëjë të mundur gjetjen e tij. Nuk e di pse ndodhi kjo pasi nuk e kam penguar kurrë fëmijen të shkonte te gjyshërit e tij”, ka deklaruar nëna e djalit 3-vjeçar./CNA 

Lajmet e fundit nga