LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjendet i pajetë një person në pus/ Dyshimet e para

16 Prill 2024, 07:23, Kronika CNA
Gjendet i pajetë një person në pus/ Dyshimet e para
Foto ilustruese

Një person është gjetur i pajetë mbrëmjen e djeshme, në fshatin Eçmenik të Devollit.

Blutë raportojnë se trupi i pajetë u gjet në një pus me ujë, ndërsa dyshohet të jetë vetëmbytur.

Viktima është identiikuar si 83-vjeçari me iniciale N. Ll., banues në fshatin Eçmenik.

Nga të dhënat e para dhe deklarimet e marra prej familjarëve të tij, rezulton se ai vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe ishte larguar nga banesa, ditën e djeshme.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ CNA

Lajmet e fundit nga