LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Dhunon dhe kërcënon me thikë bashkëjetuesen/ Lihet i lirë 30-vjeçari

15 Prill 2024, 16:03, Kronika CNA

Dhunon dhe kërcënon me thikë bashkëjetuesen/ Lihet i

Policia ka lënë të lirë shtetasin E. T., 30 vjeç, i cili dyshohet se ka dhunuar dhe ka kërcënuar me thikë bashkëjetuesen e tij.

Kjo e fundit është pajisur me urdhër-mbrojtjeje.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Devoll referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin E. T., 30 vjeç, banues në Fier, pasi më datë 10.04.2024, në lagjen nr. 8, Fier, dyshohet se ka dhunuar dhe ka kanosur me thikë bashkëjetuesen e tij, banuese në fshatin Baban, Devoll, e cila u pajis me urdhër mbrojtjeje”, njofton policia./ CNA

Lajmet e fundit nga