LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Korçë/ 68-vjeçari bie nga kati i dytë i banesës, humb jetën

11 Prill 2024, 12:27, Kronika CNA

E rëndë në Korçë/ 68-vjeçari bie nga kati i

Ngjarje e rëndë në Korçë. Një 68-vjeçar ka rënë nga kati i dytë i banesës dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Burime bëjnë me dije se 68-vjeçari është rrëzuar aksidentalisht nga kati i dytë i banesës në fshatin Pulahë. 

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për zbardhjen e rrethanave, ndërsa trupi i viktimës po dërgohet në morg për ekspertizën mjekoligjore./CNA 

Lajmet e fundit nga