LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër/ Dyshohet për një të plagosur

10 Prill 2024, 19:46, Kronika CNA

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër/ Dyshohet për

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Shkodër.

Nga informacionet paraprake, dyshohet se ka mbetur një person i plagosur.

Ngjarja është regjistruar në fshatin Bërdicë, ndërsa nuk dihet ende shkaku i të shtënave.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe pritet të hidhet më shumë dritë mbi rrethanat e këtyre të shtënave me armë./ CNA

Lajmet e fundit nga