LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pamje të rënda/ Shqiptari tenton të përdhunojë pronaren e lokalit

10 Prill 2024, 17:39, Kronika CNA
Pamje të rënda/ Shqiptari tenton të përdhunojë pronaren
Pamje nga ngjarja e rëndë

Një 30-vjeçar shqiptar ka tentuar që të përdhunojë një 32-vjeçare greke, në lokalin e saj në ishullin Simi.

Ka qenë nëna e dy fëmijëve, e cila ka publikuar videon, për të bërë apel dhe për të dhënë mesazh se nëse një grua nuk do të kryejë marrëdhënie seksuale, nuk mund të detyrohet nga askush.

Siç shihet nga pamjet, shqiptari është futur në pjesën e banakut dhe ka kërkuar që ta puthë dhe të kryejnë marrëdhënie seksuale.

Ajo i thotë që të largohet, të ndalojë, e po ashtu i tregon se sipër kokës së tij është një kamera, por kjo nuk e ka ndaluar të riun të tentojë.

Djali, që dyshohet se ka qenë i dehur, edhe pasi grekja i thotë që të dalë jashtë, mbyll derën me çelës dhe vijon veprimet e tij.

Pas kësaj, ajo ka bërtitur dhe kjo gjë ka alarmuar njerëzit. Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur policia dhe ka arrestuar 30-vjeçarin nga Shqipëria./ CNA

 

Lajmet e fundit nga