LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tritol makinës në Kurbin, një person shpallet në kërkim

11 Prill 2024, 11:45, Kronika CNA
Tritol makinës në Kurbin, një person shpallet në kërkim
Policia në Kurbin

Një person është kanosur në Kurbin, duke i vendosur një sasi tritoli në automjet, por fatmirësisht lënda plasëse nuk ka shpërthyer.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur mesnatën e mbrëmshme ne qytetin e Kurbinit dhe mjeti ku është vendosur lënda plasëse është në pronësi të Fatjon Likës.

Një person është shpallur në kërkim si i dyshuar në lidhje me ngjarjen. Nuk dihen detaje të tjera./CNA 

 

Lajmet e fundit nga