LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U qëllua me armë zjarri/ Humb jetën 44-vjeçari në Vaun e Dejës

27 Shtator 2022, 22:03, Kronika CNA
U qëllua me armë zjarri/ Humb jetën 44-vjeçari në
Foto ilustruese

U qëllua me armë zjarri, humb jetën në sallën e operimit 44-vjeçari në Vaun e Dejës.

Shkodër/Informacion paraprak:

Rreth orës 18:00, në qendrën shëndetësore të Vaut të Dejës është paraqitur për ndihmë mjekësore, shtetasi P. K., 44 vjeç,  nga Lezha,  i plagosur me armë zjarri, në rrethana ende të paqarta, ne fshatin Qafë Çelë, Pukë.

Ky shtetas është transportuar në Spitalin Rajonal Shkodër, për ndihmë mjekësore më të specializuar, i cili ndërroi jetë në spitalin e Shkodrës.

Është ngritur menjëherë grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Shkodër vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve./CNA.al

Lajmet e fundit nga