LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grupet shqiptare në Ekuador/ Artan Hoxha zbulon shifrat, sa paguhen për një vrasje

26 Shtator 2022, 22:55, Kronika CNA
Grupet shqiptare në Ekuador/ Artan Hoxha zbulon shifrat, sa paguhen
Artan Hoxha

Gazetari Artan Hoxha ka treguar në emisionin “Opinion” përvojën e tij në Ekuador dhe Kolumbi dhe informacionet që qarkullojnë mbi grupet shqiptare të vendosura atje.

Ndër të tjera Hoxha ka qenë edhe në lokalin në Guajakil, ku më herët u vra Ergys Dashi.

Referuar vrasjeve, Hoxha tha se në Guajakil për të kryer një vrasje pagesat shkonin nga 100 në 500 dollarë./CNA.al

Lajmet e fundit nga