LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Aksident tek tuneli panoramik/ Makina merr para punonjësin e Policisë Rrugore

27 Shtator 2022, 20:02, Kronika CNA
Video-Aksident tek tuneli panoramik/ Makina merr para punonjësin e
Foto nga vendngjarja

Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë te Tuneli panoramik në autostradën Elbasan - Tiranë.

Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga, ndërsa në vendngjarje kanë shkuar dhe policia e Elbasanit.

Ndërkohë që punonjësi i policisë ishte në vendngjarje, një makin tjetër ka ardhur me shpejtësi duke  marrq përparë policin e rrugores.

Mësohet se ai është dërguar në Spitalin e Traumës në Tiranë./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga