LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Kërcet” arma në Pukë/ Plagoset një person

27 Shtator 2022, 21:26, Kronika CNA
“Kërcet” arma në Pukë/ Plagoset një person
Foto ilustruese

Të shtënat me armë zjarri kanë tronditur Pukën.

Sipas asaj që raportohet në media, një person ka mbetur i plagosur, i cili është dërguar në spital.

Policia po kryen veprimet për të gjetur vendin dhe rrethanat e kësaj plagosjeje.

Lajmet e fundit nga