LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të shtënat me armë në Pukë/ Zbulohet identiteti i të plagosurit

27 Shtator 2022, 21:35, Kronika CNA
Të shtënat me armë në Pukë/ Zbulohet identiteti i
Foto ilustruese

Mbrëmjen e sotme, në qendrën shëndetësore të Vaut të Dejës, është paraqitur një i plagosur, ndaj të cilit është qëlluar me armë zjarri.

Mësohet se i plagosuri është Pjetër Kola, 44 vjeç. Kola është dërguar në spitalin e Shkodrës ku dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Mbeten ende të paqarta arsyet e kësaj ngjarje, ndërsa policia po vazhdon me hetimet rreth ngjarjes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga