LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Operacion antidrogë në Korçë, sekuestrohen 10 kilogramë kanabis

25 Prill 2024, 09:14, Kronika CNA
Operacion antidrogë në Korçë, sekuestrohen 10
Policia Korçë

Zhvillohet një operacion antidrogë në Korçë. Burimet bëjnë me dije se operacioni u zhvillua në orët e para të mëngjesit të sotëm në një nga fshatrat e Korçës.

Në pranga kanë rënë 2 persona, drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri pasi iu gjetën në mjet 10 kg lëndë narkotike kanabis sativa.

Të dy të arrestuarit janë shoqëruar në drejtorinë vendore, ndërsa hetimet vijojnë pasi dyshohet se mund të ketë edhe të tjerë persona të përfshirë./CNA 

Lajmet e fundit nga