LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Makina shpërthen në flakë/ Shpëton mrekullisht shoferi, vështirësi në qarkullim

17 Mars 2023, 19:19, Kronika CNA

Makina shpërthen në flakë/ Shpëton mrekullisht shoferi,

Një makinë ka shpërthyer në flakë ditën e sotme në aksin mes Urës së Goricës dhe Urës së Varur, në Berat.

Raportohet se makina u përfshi nga flakët teksa ishte në ecje. Kjo ka shkaktuar trafik nga bllokimi i qarkullimit të automjeteve.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse, të cilat kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Fatmirësisht shoferi ka dalë në kohë nga automjeti dhe ka shpëtuar mrekullisht.

Ndërkaq, policia ndodhet në vendngjarje dhe pritet të hedhë më shumë dritë mbi shkaqet e përfshirjes së automjetit nga flakët./ CNA

Lajmet e fundit nga