LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Korçë/ 55-vjeçari ndërron jetë në një lokal

28 Nëntor 2022, 21:40, Kronika CNA
E rëndë në Korçë/ 55-vjeçari ndërron
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme, rreth orës 20:30 në lagjen nr. 16, Korçë.

Në ambientin e një lokali ka ndërruar jetë shtetasi Gj. M., rreth 55 vjeç, banues në Korçë. Nga këqyrja paraprake e trupit të tij, nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ky shtetas, mund të ketë ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga