LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident i rëndë në rrugën Pogradec - Qafë-Thanë/ Makina përplaset me trafikndarësen

28 Nëntor 2022, 16:44, Kronika CNA

Aksident i rëndë në rrugën Pogradec - Qafë-Thanë/

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën nacionale Pogradec - Qafë-Thanë.

Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me trafikndarësen.

Mjeti ka pësuar dëme të mëdha materiale, ndërkohë ende nuk dihet nëse ka të lënduar apo viktima nga aksidenti./CNA.al

Lajmet e fundit nga