LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Rrufe pranë “Shtëpisë së Bardhë”, marinsi braktis detyrën dhe ikën nga frika

5 Gusht 2022, 21:46, Kosova & Bota CNA

VIDEO/ Rrufe pranë “Shtëpisë së Bardhë”,

Një rrufe ra shumë pranë “Shtëpisë së Bardhë” një ditë më parë në SHBA. Rrufeja ra në parkun “Lafayette” i cili ndodhet pranë selisë së qeverisë amerikane.

Si pasojë e rënies së rrufesë mbetën të plagosur 4 persona, dy burra dhe dy gra, të cilët ndodhen në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ndërkohë në momentin që ka rënë rrufeja kamerat kanë kapur një marins i cili ka “braktisur” pozicionin e rojës së godinës qeveritare dhe ka ikur me vrap.

Lajmet e fundit nga