LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lëkundje tërmeti në Kosovë, Serbi dhe Maqedoninë e Veriut/ Sa ishte magnituda

31 Korrik 2022, 09:06, Kosova & Bota CNA

Lëkundje tërmeti në Kosovë, Serbi dhe Maqedoninë e

Lëkundje tërmeti janë regjistruar mëngjesin e sotëm në Serbi, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut.

Sipas EMSC-së, lëkundjes janë ndjerë në rajonin e Ferizajt, ndërsa magnituda ishte 3.2 e shkallës rihter.

Ende nuk ka detaje të tjera.

Lëkundje tërmeti në Kosovë, Serbi dhe Maqedoninë eLëkundje tërmeti në Kosovë, Serbi dhe Maqedoninë e

Lajmet e fundit nga