LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Policia në aksion në veri/ Arrestohet krahu i djathtë i Milan Radoiçiç

29 Korrik 2022, 22:57, Kosova & Bota CNA
Policia në aksion në veri/ Arrestohet krahu i djathtë i Milan
Foto ilustruese

Policia e Kosovës në orët e mbrëmjes së sotme është duke zhvilluar një aksion në veri të vendit..

Burimet e Syri Kosovës, bëjnë me dije se aksioni është duke u zhvilluar në Leposaviq dhe Zubin Potok dhe po bëhet për të parandaluar kontrabandën, kryesisht atë të ushqimit.

Po ashtu  i njëjti burim forcave policore, bëjnë me dije se është arrestuar njeriu i dytë i Milan Radoiciç./CNA.al

Lajmet e fundit nga