LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotot – Terroristët e vrarë dhe të plagosur në veri të Kosovës

24 Shtator 2023, 22:34, Kosova & Bota CNA

Fotot – Terroristët e vrarë dhe të plagosur në veri

Një sulm i nisur në orët e para të kësaj të diele nga një grup prej 30 personash të armatosur, ka sjellë 4 viktima dhe 4 të plagosur.

Fillimisht u vra efektivi i policisë së Kosovës, Afrim Bunjaku dhe më pas autoritetet eleminuan 3 pjesëtarë të grupit kriminal që terrorizuan banorët e Banjskës së Zveçanit.

Policia konfirmoi se gjithashtu ka arrestuar dy agresorë, të cilët janë të plagosur.

Në rrjet janë publikuar fotot e agresorëve të vrarë dhe të plagosur.

Këta të fundit janë dërguar për ndihmë mjekësore./ CNA

Fotot – Terroristët e vrarë dhe të plagosur në veri

Fotot – Terroristët e vrarë dhe të plagosur në veri

Fotot – Terroristët e vrarë dhe të plagosur në veri

Fotot – Terroristët e vrarë dhe të plagosur në veri

Fotot – Terroristët e vrarë dhe të plagosur në veri

Fotot – Terroristët e vrarë dhe të plagosur në veri

Fotot – Terroristët e vrarë dhe të plagosur në veri

Lajmet e fundit nga