LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Surpriza për të dashuruarit/ Çfarë kanë parashikuar yjet për javën e ardhshme, sipas Paolo Fox

29 Maj 2022, 09:13, Horoskopi CNA
Surpriza për të dashuruarit/ Çfarë kanë parashikuar
Astrologu italian, Paolo Fox

Dashi

Tranziti i Venusit te Dashi ofron një kalim të shkëlqyer drejt dashurisë dhe kjo mund t'ju favorizojë. Ju presin shanse të shkëlqyera, ndryshime dhe përmirësime.

Demi

Sipas parashikimeve të horoskopit të javës së ardhshme, mund të ketë mundësi të lulëzojë një lidhje apo edhe një histori dashurie. Miqësia juaj mund të bëhet më e fortë dhe më kuptimplotë.

Binjakët

Ju preferoni histori të ndërlikuara dhe misterioze dashurie. Lëreni veten të lirë dhe bëni atë që ndieni. Gjërat nuk po shkojnë siç i keni planifikuar së fundmi, por ju përfshihuni dhe kujdesuni për to.

Gaforrja

Do të gjendeni në vështirësi pasi keni disa pasiguri për të kapërcyer, në mënyrë që të qëndroni me këmbë në tokë. Mos nxitoni në dashuri. Mos u bëni pesimist nëse diçka nuk shkon. Mund të jeni pak në ankth, sidomos të mërkurën, 1 qershor 2022.

Luani

Keni një shtrirje planetare pozitive në favorin tuaj, Venusi është në anën tuaj dhe Jupiteri është gjithashtu në një pozicion të favorshëm. Edhe nëse vendosni të shkoni vetëm në një udhëtim, sërish do të përfitoni nga prania e Jupiterit. Nëse kohët e fundit jeni zhgënjyer në dashuri, rifitoni besimin në emocionet tuaja.

Virgjëresha

Mund të ketë një rikthim spektakolar. Nga ana tjetër, duhet të jeni gjithmonë të kujdesshëm. Marrëdhëniet me persona që i përkasin shenjës së Akrepit dhe Demit do të jenë të shkëlqyera.

Peshorja

Kjo javë ju kujton se problemet dhe debatet janë pjesë e dashurisë. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe mos u zemëroni shumë nëse diçka nuk ju shkon. Jeta është plot me surpriza, ndaj mos u ndjeni keq nëse diçka nuk shkon.

Akrepi

Sipas horoskopit të Paolo Fox për javën e ardhshme ka disa dyshime në dashuri dhe marrëdhëniet duhet të rivlerësohen. Diçka do të shkojë keq, veçanërisht të dielën e 5 qershorit 2022. Ruani qetësinë dhe do të shihni që gjithçka do të përmirësohet.

Shigjetari

Paolo Fox në horoskopin e tij për javën e ardhshme parashikon që Venusi dhe Jupiteri do të jenë të dy në anën tuaj. A jeni i kënaqur? Do të shihni që gjërat do të shkojnë mirë nëse e lini veten. Është gjithmonë një ide e mirë për të bërë zgjedhjen e duhur.

Bricjapi

Sipas horoskopit për javën e ardhshme do të ketë diçka që do t’iu shqetësojë. Jeni të dashuruar dhe gjërat nuk shkojnë ashtu siç dëshironi. Jeni me personin e gabuar ose marrëdhënia juaj është e pakënaqshme. Ju dëshironi të shpreheni, por mundësitë për dialog janë të pakta për shkak të ngarkesës dhe angazhimeve të shumta.

Ujori

Sipas horoskopit të javës së Paolo Fox në dashuri, jeni dyshues dhe jo gjithçka po shkon sipas planit. Ju nuk jeni të kënaqur me marrëdhënien tuaj: jeni duke kërkuar për një person frymëzues, që është më shumë i ngjashëm me ju.

Peshqit

Horoskopi i Paolo Fox javën e ardhshme parashikon se do të keni kënaqësi të madhe nga Hëna në fillim të javës, pasi ajo do të jetë në përputhje të shkëlqyer me dashurinë. Është gjithashtu e favorshme për lidhjen tuaj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga