LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Surprizat për të dashuruarit/ Ja çfarë iu pret javën e ardhshme, sipas yjeve

22 Maj 2022, 07:44, Horoskopi CNA

Çiftet patën momentin e tyre, por nuk arritën të shfrytëzonin disa mundësi, kështu që tani gjithçka është ngadalësuar, pothuajse ndalur dhe nuk ka parakushte për të folur për projektet e ardhshme.

Ka njerëz pranë jush që mund t’ju japin shtytjen e duhur për të ndërmarrë atë hap shtesë që do t’ju bënte të lumtur, pasi ju nuk do të keni guximin për ta bërë. Çiftet nuk do e vendosin lidhjen në plan të parë këtë javë dhe ndoshta do të bëjnë gjënë e duhur. Herë pas here diçka duhet të sakrifikohet për një të mirë më të madhe, më të zakonshme, më të nderuar dhe ju e dini dhe do të shpërbleheni.

Kohët e fundit keni qenë shumë prezente për personat që doni dhe kjo gjë i ka qetësuar. Nëse ata kishin ndonjë dyshim ose nëse kishin ndonjë mëri të vogël ndaj jush, tashmë i kanë fshirë nga mendja.

Java do të jetë veçanërisht pasionante për ju, sigurisht shumë më interesante se ajo që sapo ka kaluar dhe në të cilën keni mbetur me gisht në gojë. Gjithçka që dëshironit të ndodhte nuk ndodhi, vetëm u shty.

Ju mund të merrni shumë mirë parasysh disa preferenca këtë javë në një nivel emocional, kështu që nuk duhet të ndiheni fajtorë nëse doni të bëni një gjë dhe jo tjetrën, pa shumë ndikime apo kufizime.

Çiftet do të kenë më pak mundësi të vazhdojnë lidhjen e tyre, nëse nuk arrijnë të rregullojnë idetë e tyre, në mënyrë më të saktë dhe në kohë, veçanërisht për sa i përket së ardhmes.

Ndoshta jeta juaj e dashurisë tani nuk ka rëndësi për askënd, por duhet të ketë rëndësi për ju, ndaj duhet të kujdeseni për të dhe të mos mendoni për mendimet e të tjerëve që mund të jenë kontradiktore!

Do t’ju duhet të komunikoni këtë javë, me ata që nuk kanë shumë rëndësi, por do të ishte më mirë ta bëni gjithmonë këtë me njerëzit që ju interesojnë më shumë dhe që mund t’ju kuptojnë dhe mbështesin.

Është e vështirë të përkulesh para partnerit, por nëse vërtet interesohesh për një person, mund të pranosh edhe defektet e vogla, si ato që mund t’ju shfaqin këtë javë. Përndryshe nuk është dashuri e vërtetë!

Një javë me angazhime të mëdha, jo vetëm sentimentale, por që në njëfarë mënyre mund të ndikojnë në vendimet në lidhje me familjen apo dashurinë. Mund të mos jeni ende gati për të ndërmarrë disa hapa përpara.

Duke ndarë mendime dhe opinione këtë javë do të ndiheni shumë më pranë një personi që mund të jetë për ju diçka më shumë se një njohuri e thjeshtë, ose që është thjesht pjesë e jetës suaj!

Nëse nuk keni ide të shkëlqyera për javën për t’u bërë përshtypje njerëzve që doni apo ju pëlqejnë, nuk ka rëndësi. Nuk nevojiten gjeste të bujshme, por gjeste të vogla që mund ta bëjnë tjetrin të kuptojë se sa shumë ju intereson./ CNA.al

Lajmet e fundit nga