LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Horoskopi javor për punën/ Këto janë shenjat më me fat për ditët e ardhshme

29 Maj 2022, 09:27, Horoskopi CNA
Horoskopi javor për punën/ Këto janë shenjat më me fat

Dashi

Qielli i punës premton gjëra të mëdha. Nëse keni ndonjë problem ligjor, kërkoni ndihmën e një avokati kompetent.

Demi

Në punë ka një problem të vjetër për t'u zgjidhur. Dikush po përpiqet t'ju heqë qafe, por ju refuzoni të largoheni dhe jeni gati të rezistoni. Tregoni vlerën tuaj.

Binjakët

Në punë do të lindin përgjegjësi të reja të cilat pasi t'i pranoni, do t'ju japin shumë kënaqësi. Ju i doni sfidat dhe me Diellin në krah mund të rrezikoni.

Gaforrja

Në punë do të ketë pak informacion për të menaxhuar. Jo të gjitha do të jenë pozitive, ndaj bëni kujdes. Megjithatë, në fund gjithçka do të funksionojë, duke pasur parasysh kohën në dispozicion.

Luani

Lajme të mira ju presin në punë. Mos kini frikë nga asgjë, madje as nga ndryshimet.

Virgjëresha

Kujdes nga marrëdhëniet dhe polemikat me të lindurit në shenjën e Peshqve ose Binjakëve. Në punë, lajmet po vijnë, por kujdes nga e hëna dhe e marta: më mirë të jeni të përgatitur për atë që ju pret!

Peshorja

Jupiteri është në zonën tuaj, ndaj ka probleme dhe surpriza në punë. Ndiqni më shumë instinktet tuaja dhe mos e shtyni atë që mund të bëni sot për nesër.

Akrepi

Mundësi të mëdha në punë, dëgjoni instinktet tuaja. E hëna 30 dhe e marta 31 maj 2022 janë ditët më të mira për të punuar. Mund të filloni menjëherë përgatitjet për vjeshtën.

Shigjetari

Diçka e mrekullueshme do të lindë. Diçka e mirë do të lindë në punë. Shmangni problemet dhe filloni nga e para.

Bricjapi

Jeni të shqetësuar për punën, ku premtimet nuk janë mbajtur. Nga ana tjetër, nuk njihni kompromise.

Ujori

Të lindurit në shenjat e Peshores, Dashit dhe Shigjetarit kanë perspektiva të shkëlqyera. Në punë prisni më shumë fitime, pasi e meritoni!

Peshqit

Në punë ju presin mundësi të mira dhe projekte emocionuese. E hëna, 30 maj 2022 është një ditë jashtëzakonisht premtuese./ CNA.al

Lajmet e fundit nga