LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

11 Guy Behaviors Girls Can't Stand

2023-01-03 19:15:00, Kuriozitete CNA

11 Guy Behaviors Girls Can't Stand

1. Failure to plan

A lot of chicks think you want to go on a date and that's it. You don't plan, you can hardly choose the restaurant and you have even more difficulty buying a bouquet of flowers.
 

2. You don't return messages quickly

I mean, it's important!

 

3. Say things that you think are compliments, but really aren't

"You're better without make-up", "How skinny this dress makes you look", etc., are not compliments!
 

4. You think it's funny to call a girl "brother"

Excuse me, are you putting him in the friend zone?

 

5. Constantly criticize girls for buying too many clothes

Padyshim vajzat do të blejnë rroba, ju pëlqen ose jo. Nëse ju blini 200 palë tuta gri, edhe një vajzë do të blejë 200 palë veshje!
 

6. Jeni “out” nga flirtimi

Në ajo po ju dërgon një mesazh me nota flirti, nuk keni pse e banalizoni!

 

7.Vajzat nuk duhet të japin mednimin e tyre për futbollin?

Të dashur djemë sporti dhe tifozeria nuk kanë gjini.

 

8.Harroni të merrni me vete furça dhëmbësh kur flini nga e dashura

Ç’prisni? Ku do ta gjeni furçën e dhëmbëve?

 

9. Gocave nuk u pëlqejnë “bad boy-t”

Më vjen keq që po ua them kaq troç, por ka ikur koha e “bad boys”. “Djali i keq” i fundit në qarkullim ishte Stresi dhe e pamë që në fakt, shpërthen në lot si një vogëlush i llastuar dhe i lezetshëm.
 

10. Dalja nga shtëpia është njëlloj si një furtunë

Tundni çelësat e shtëpisë, përplasni dyert, bëni gjithë tualetin pis…

 

11. Girls hate the fact that you sit in front of the PC and play video games

 If they liked it, they would play those too, but no./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga