LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nuk ka stabilizim të monedhave të huaja/ Kursi i këmbimit, 5 dhjetor 2023

5 Dhjetor 2023, 07:32, Ekonomi CNA

Nuk ka stabilizim të monedhave të huaja/ Kursi i këmbimit, 5

Sot më 5 dhjetor 2023, dollari amerikan blihet me 93.4 lekë dhe shitet me 94.5 lekë.

Euro blihet me 101.3 lekë dhe shitet 102.2 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 106.7 lekë, ndërsa në shitje me 107.9 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 117.8 lekë dhe shitet me 119 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 68.6 lekë dhe në shitje me 70 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./ CNA

Nuk ka stabilizim të monedhave të huaja/ Kursi i këmbimit, 5

Lajmet e fundit nga