E fundit!

x

Euro sërish tregtohet në kuota në ulëta/ Kursi i këmbimit, 3 qershor 2022

3 Qershor 2022, 08:34, Ekonomi CNA

Euro sërish tregtohet në kuota në ulëta/ Kursi i

Dollari amerikan në tregun valutor sot blihet me 111.5 Lekë dhe shitet me 112.4 Lekë.

Euro blihet me 119.9 Lekë dhe shitet me 120.6 Lekë

Paundi britanik blihet me 139.4 Lekë dhe shitet me 141 Lekë.

Franga zviceriane blihet me 115.8 Lekë dhe shitet me 116.8 Lekë.

Dollari kanadez blihet me 88 Lekë dhe blihet me 89.3 Lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, sipas Credins Bank./ CNA.al

Euro sërish tregtohet në kuota në ulëta/ Kursi i

Lajmet e fundit nga