LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Euro në kuotën e 110 lekëve/ Kursi i këmbimit, 30 prill 2023

30 Prill 2023, 08:18, Ekonomi CNA
Euro në kuotën e 110 lekëve/ Kursi i këmbimit, 30 prill 2023
Foto ilustruese

Sot, më 30 prill 2023, dollari amerikan blihet me 100.5 lekë dhe shitet me 101.4 lekë.

Euro blihet me 110.8 lekë dhe shitet 111.5 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 125.5 lekë dhe shitet me 126.8 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 112 lekë, ndërsa në shitje me 113 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 73.6 lekë dhe në shitje me 76 lekë.

Për më tepër shihni tabelën e mëposhtme./ CNA.al

Euro në kuotën e 110 lekëve/ Kursi i këmbimit, 30 prill 2023

Lajmet e fundit nga