LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Qytetari: M’u lodh gruaja e i bleva brumatriçe, pajisja nuk punon…

27 Maj 2022, 22:10, Denoncim CNA
Qytetari: M’u lodh gruaja e i bleva brumatriçe, pajisja nuk
Denoncimi i "Stopit"

Dilaver Reka, një banor i Dimalit, tregon se për të lehtësuar gruan, më 12 maj 2022, porositi 'online' një brumatriçe te faqja “Hoff Bakerman”.

Por porosia nuk i erdhi e saktë, sepse nga 6 kg, i vjen 4 kg dhe nga 3 pajisje rrahëse kishte vetëm 1. Si të mos mjaftonte kjo, pajisja nuk punonte.


Dilaveri i shkruajit kompanisë, por nuk mori përgjigje.

Garancia e produktit është 3 vjet, por pajisja nuk punoi asnjë ditë. Askush nga kompania nuk i kthen përgjigje në "Facebook", edhe pse kur e bleu ishin shumë të gatshëm t’ia sillnin./tvklan.al

Lajmet e fundit nga