LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grabiten 12 shtëpi në fshatin Gjergjan të Elbasanit/ Banorët në pritje të policisë prej 4 orësh

14 Prill 2023, 20:30, Denoncim CNA
Grabiten 12 shtëpi në fshatin Gjergjan të Elbasanit/ Banorët
Banesa e grabitur

12 banesa janë grabitur ditën e sotme në fshatin Gjergjan të Elbasanit.

Këto grabitje i ka denoncuar pak më parë dega e PD-së në Elbasan, e cila ka publikuar pamje nga banesat.

E anë të një statusi në rrjetet sociale, PD deklaron se banorët kanë njoftuar policinë 4 orë më parë dhe ende janë në pritje të saj, pasi nuk ka shkuar pranë tyre.

“Situatë alarmante në Gjergjan.

Grabiten 12 shtëpi! Banorët janë të alarmuar! Kanë 4 orë që kanë njoftuar Policinë e Shtetit dhe askush nuk shkon tek banorët! Të shqetësuar banorët, presin prezencën e shtetit!”, thuhet në deklaratë./ CNA.al

Grabiten 12 shtëpi në fshatin Gjergjan të Elbasanit/ Banorët

Grabiten 12 shtëpi në fshatin Gjergjan të Elbasanit/ Banorët

Grabiten 12 shtëpi në fshatin Gjergjan të Elbasanit/ Banorët

Lajmet e fundit nga