LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Trafik i rënduar edhe në Shëngjin/ Prej 2 orësh bllokohet qarkullimi

26 Qershor 2022, 20:27, Aktualitet CNA
Trafik i rënduar edhe në Shëngjin/ Prej 2 orësh bllokohet
Shëngjin-Milot

Kthimi i pushuesve nga bregdeti i Shëngjinit është shoqëruar me trafik të rënduar dhe kaos në lëvizje.

Pas Orikumit dhe Radhimës trafik i rënduar raportohet edhe në rrugën që lidh Shëngjinin dhe aksin drejt Milotit.

Trafiku i rënduar ka nisur që prej orës 18:00 duke sjellë kaos në lëvizjen e automjeteve dhe bllokim të rrugës herë pas here.

Kjo fundjavë e fundit e muajit qershor solli mijëra pushues në plazhet e Lezhës./E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga