LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video/ Trafik kilometrik në aksin Orikum-Vlorë

26 Qershor 2022, 19:51, Aktualitet CNA
Video/ Trafik kilometrik në aksin Orikum-Vlorë
Trafik Orikum-Vlorë

Kthimi i pushuesve nga plazhet ka sjellë trafik të rënduar në pjesën më të madhe të rrugëve të vendit.

Në aksin Orikum-Vlorë, mijëra automjete lëvizin në një krah e ngadalë.

Policia rrugore bëri dhe më herët apel për shoferët që të respektojnë rregullat e qarkullimit dhe të mos bëjnë parakalime që vështirësojnë akoma më shumë qarkullimin e mjeteve.

Fluks mësohet se ka dhe në Zonën e Lungomares, te zona e Ujit të Ftohtë dhe pjesa e Radhimës./ E.T-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga