LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tensionet dhe debatet brenda Kuvendit/ Paralajmërimi i PS-së: Do të merren masa

20 Shkurt 2023, 11:39, Aktualitet CNA

Tensionet dhe debatet brenda Kuvendit/ Paralajmërimi i PS-së: Do

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla, ka folur mbi tensionet dhe debatet gjatë seancave të fundit parlamentare.

Në një deklaratë për mediat, Balla është shprehur se do të ketë një masë për deputetët që vijojnë të bllokojnë Kuvendin.

Bllokimet do të vazhdojnë derisa Berisha të vazhdojë me presionin ndaj drejtësisë. Do të merren masa për bllokimin e punimeve të Kuvendit”, është shprehur Balla./ CNA.al

Lajmet e fundit nga