LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Po vdes nga të qeshurit, çfarë humori”/ Artan Fuga i nxjerr “bojën” raportit të SHISH, nuk kursen as mediat

25 Qershor 2022, 10:14, Aktualitet CNA
“Po vdes nga të qeshurit, çfarë humori”/ Artan Fuga
Profesor Artan Fuga

Profesor Artan Fuga ka reaguar në lidhje me raportimet në media, për një raport të SHISH, ku ndër të tjera flitet për një “spiun”, që pretendohet se jepte të dhëna në këmbim të një burse për djalin jashtë shtetit.

Në një postim në rrjetet sociale, Fuga ironizon raportin e SHISH, ndërsa shkruan se “ky spiuni paska qënë i rrezikshëm”.

Më tej, ai I jep një “shuplakë” të fortë mediave, ndërsa thekson se “na vdiq gazit këtë verë”.

Po vdes me lotë nga të qeshurit, çfarë humori sot, e shtunë!

Paskan kap thotë media një spiun, që jepte të dhëna në këmbim të një burse për çunin jashtë shtetit!

Hahahahahaha!

Nga njëra anë Ballkan i Hapur, me vende mikeeeeee,

nga ana tjetër të rrethuar me armiq të jashtëm!

Ky është spiuni! Paska qenë i rrezikshëm!

Na vdiq gazit media në këtë ditë vere!

Celësi - thonë!

Uaaaaaaau, çfarë sekretesh donin aman!

Këtu të japin në dorë të gjithë targat e makinave, rrogat, numrat e telefonit, gjithçka mo, për një akullore!

Ky është si ai që e kapën nazistët dhe i thoshin : Trego!

Ai përplaste kokën në mur, dhe i thoshte vetes: A moj kokë, a, si nuk mban mend asgjë t'u tregosh këtyre!

Ky që nuk ka lekë di sekrete? A më qafsh! Hahahahahaha!

Do bursë për çunin? Na thuaj një sekret: Sa gjethe pemësh kanë rënë sot!

Spiunët e vërtetë hohoho kushedi ku hanë e pinë!

Pa pseudonime fare mooo!

Mjafton t'i shohësh në fytyrë dhe duken: Tip spiuni ky!”-shkruan profesor Artan Fuga./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga