LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Mirëmëngjes nga Japonia”/ Rama flet për projekte me rëndësi

21 Shkurt 2023, 08:47, Aktualitet CNA

“Mirëmëngjes nga Japonia”/ Rama flet për projekte me

Nga Japonia, ku edhe ndodhet, kryeministri Edi Rama ka njoftuar për arsyen e vizitës.

Ai ka thënë se janë takuar me zyrtarë të Agjencisë Japoneze të Bashkëpunimit Ndërkombëtar, ku kanë diskutuar një sërë projektesh.

“Mirëmëngjes dhe me fillimin e vizitës zyrtare në Japoni, e cila nisi me takimin me Agjencinë Japoneze të Bashkëpunimit Ndërkombëtar, ku diskutuam një sërë projektesh me rëndësi, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në rrjete sociale./CNA.al

“Mirëmëngjes nga Japonia”/ Rama flet për projekte me

Lajmet e fundit nga