LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ish zëdhënësja e Bashës që bënte seks në varkë bëhet deputete/ Flet për kritikët

13 Dhjetor 2022, 19:34, Aktualitet CNA
Ish zëdhënësja e Bashës që bënte seks në
Oriela Nebijaj

Ish zëdhënësja e Lulzim Bashës, Oriela Nebijaj, e cila gjatë një interviste është shprehur se i pëlqen seksi në varkë, është deputetja më e re që i është bashkuar Parlamentit Shqiptar.

Sot në një intervistë për mediat, Nebijaj ka folur për kritikët, të cilët mendojnë që ajo nuk duhet të jetë në parlament.

Sipas Nebijajt e cila kaloi nga moderatore e Përputhen në deputete, çdo njeri është i lirë të thotë mendimin e tij dhe se kritikat e bëjnë të përmirësohen.

Çdo njeri është i lirë të thotë mendimin e tij qoftë kundër qoftë pro. Kritikat të bëjnë të përmirësohesh. Nuk i kuptoj kritikat pse nuk duhet të pranoja mandatin. Nuk e kuptoj ku qëndron problemi.

Për mua ishte një vendim i rëndësishëm. Nëse kritikët mendojnë se dikush tjetër e ka merituar mandatin më shumë se unë është mendimin i tyre”, ka thënë Nebijaj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga