LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grabitje me armë në mes të Divjakës/ Korreshi ngre alarmin: Gjendje lufte, shteti në kaos

11 Nëntor 2022, 18:26, Aktualitet CNA
Grabitje me armë në mes të Divjakës/ Korreshi ngre alarmin:
Deputeti Saimir Korreshi

Deputeti Saimir Korreshi ka ngritur alarmin duke thënë se Divjaka është në gjendje lufte.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Korreshi bën me dije se sot në orën 15:40 është vjedhur me armë nga 3 persona të maskuar Agjensia e Western Union.

Korreshi thotë se autorët janë larguar në drejtim të paditur.

“Divjaka në gjendje lufte vetëm se kësaj radhe nuk bëhet me lajm edhe pse ky i dyti është më i frikshëm.

Në qendër të Divjakës sot në orën 15:40 është vjedhur me armë nga 3 persona të maskuar Agjensia e Western Union.

Në ato momente Policia ka qenë në drejtim të paditur dhe pikërisht në drejtim të paditur ikën dhe autorët.

Shteti në kaos, këto janë pasojat e fukarallëkut dhe të shtetit të shpartalluar”, shkruan Korreshi./ CNA.al

Grabitje me armë në mes të Divjakës/ Korreshi ngre alarmin:

Lajmet e fundit nga