LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Digjet kamioni në autostradën Fier-Vlorë/ Shpëton shoferi

16 Shtator 2023, 17:31, Aktualitet CNA

Digjet kamioni në autostradën Fier-Vlorë/ Shpëton shoferi

Një kamion është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të shtune në aksin Vlorë-Fier.

Kamioni po transportonte materiane ndërtimore dhe skelerina.

Për shkak të incidentit është bllokuar për 30 minuta autostrada si pasojë  e flakëve.

Dy zjarrëfikëse dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes./ CNA

Lajmet e fundit nga