Burri “masakron” me grushte gruan/ Videoja e dhunës skandaloze bëhet virale në rrjet

23 Qershor 2022, 09:13, Aktualitet CNA
Burri “masakron” me grushte gruan/ Videoja e dhunës skandaloze
Foto nga vendngjarja

Një ngjarje e paprecedentë është regjistruar në vendin tonë ditët e fundit.

Kalimtarët kanë filmuar një video dhune brenda një makine dhe e kanë shpërndarë atë në rrjetet sociale, duke e bërë virale.

Sipas personave që kanë shpërndarë videon, ngjarja është regjistruar në autostradën Tiranë-Durrës.

Një burrë i ulur në vendin e shoferit ka dhunuar me shuplaka dhe grushte një grua që qëndron në vendin e pasagjerit.

Në një moment ai shihet teksa kap për flokësh gruan dhe ia përplas kokën në sediljen e makinës.

Ndërkohë, autoritetet nuk kanë dhënë asnjë reagim deri më tani për dhunën e pajustifikuar./ B.A. – CNA.al

 

Lajmet e fundit nga