LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skandali McGonigal/ Basha zgjohet: Asnjë fjalë për Ramën

30 Janar 2023, 14:00, Aktualitet CNA
Skandali McGonigal/ Basha zgjohet: Asnjë fjalë për Ramën
Ish kryetari i PD-së, Lulzim Basha

Ish-kryetari i PD-së, Lulzim Basha, është zgjuar pas mesdite për t’iu kundërpërgjigjur kreut të PD-së Sali Berisha.

Përmes dy rreshtave status në rrjetin social "Twitter", Basha i përgjumur shkruan: “E drejta vonon, por nuk harron”.

Ndër të tjera shkruan se me SHBA-në në krah Shqipëria mund dhe do të bëhet vendi i mundësive për shqiptarët.

"E drejta vonon por nuk harron! Me SHBA në krah Shqipëria mund dhe do të bëhet vendi i mundësive për shqiptarët", shkruan Basha./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga