LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tjetër sherr brenda stadiumit/ Tifozët zihen me shqelma dhe grushta

25 Maj 2022, 20:08, Aktualitet CNA

Një tjetër sherr ka ndodhur mbrëmjen e sotme brenda stadiumit “Air Albania”.

Tifozët janë zënë me njëri-tjetrin me shqelma dhe grushte.

Në sherr janë përfshirë të paktën 30 persona, ndërsa është dashur ndërhyrje nga për t’i qetësuar personat e përfshirë në incident./ CNA.al

Lajmet e fundit nga