LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kuvendi i 11 dhjetorit/ Redon Meksi: Anëtarësia vendos të ardhmen e PD

13 Dhjetor 2021, 18:38, Politikë CNA
Kuvendi i 11 dhjetorit/ Redon Meksi: Anëtarësia vendos të ardhmen

Avokati Redon Meksi ka komentuar zhvillimet në PD dhe deklaratat e sotme të kreut të shkarkuar,  Lulzim Basha.

Meksi deklaroi se anëtarët e PD janë më të rëndësishmit dhe se ata vendosin për të ardhmen e Partisë Demokratike të Shqipërisë.

?Anëtari i PD është më i rëndësishmi, më tepër se anëtarët nuk janë as Berisha dhe as Basha. Në fund anëtarësia vendos.

Nëse anëtarësia dhe Kuvendi do të shprehet, mbaroi e nuk ka çfarë të diskutohet. Vetë Kuvendi mund të shpërbëjë madje edhe partinë?, tha Meksi./CNA.al

Lajmet e fundit nga