LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lëvizjet në Polici/ Gledis Nano firmos ndryshimet e radhës

27 Tetor 2021, 12:07, Aktualitet CNA
Lëvizjet në Polici/ Gledis Nano firmos ndryshimet e radhës

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Gledis Nano ka vijuar me lëvizjet në strukturat e Policisë.

Nga kupola e policisë, lëvizjet tashmë kanë zbritur në një nivel tjetër.

Ashtu siç pati paralajmëruar më herët CNA.al, ndryshime janë bërë në rang të shefave të komisariteve, si në Tiranë, Kavajë apo Shijak.

Bujar Mehmeti ? Komisariati nr. 1
Edmond Pjetri ? Komisariati nr. 2
Altin Lila ? Komisariati nr. 3
Petrit Halo ? Komisariati nr. 4
Oliger Torba ? Komisariati nr. 5
Sali Skura ? Komisariati Shijak
Emiljano Pashaj ? Komisariati Kavajë
Agim Hoxha ? Specialist në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit
Edmond Meshini ? Specialist në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit
Julian Qyta ? Shef i Seksionit të Narkotikëve dhe Trafiqeve në DVP Tiranë

Lajmet e fundit nga