LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Punime në rrjet/ Këto janë zonat në Tiranë që do kenë ndërprerje të energjisë elektrike nesër

31 Maj 2021, 14:51, Aktualitet CNA

Disa zona në Tiranë do të kenë mungesë të energjisë elektrike për 7 orë, si pasojë e punimeve që po kryhen në rrjet.

Me një njoftim për mediat, OSHEE bën me dije se ditën e nesërme, në intervalin kohor 09:00-16:00 do të punohet në disa kabina të NST Farkë.

Për pasojë do të mbeten pa energji elektrike pjesërisht zona afër TEG, rruga e Vilave  dhe zona e Farkës së vogël.

?Njoftim për abonentët Tiranë

Stakim, 1 qershor

Në vijim të punimeve për investimin që po kryhet për rikonstruksionin e kabinave, nesër datë 1 qershor, në intervalin kohor 09:00-16:00 do të punohet në disa kabina të NST Farkë.

Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë: Pjesërisht zona afër TEG, rruga e Vilave  dhe zona e Farkës së vogël?, thuhet në njoftimin e OSHEE./CNA.al

Lajmet e fundit nga