LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Po mblidhte bimë medicinale/ Rrëzohet nga humnera dhe ndërron jetë 60 vjeçari

31 Maj 2021, 10:37, Aktualitet CNA

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e djeshme në Tepelenë ku humbi jetën një 60 vjeçar.

Ali Beta nga fshati Vasjar teksa po mblidhte bimë medicinale është rrëzuar në një humnerë 200 metra. Mësohet se trupi nuk është nxjerrë ende nga humnera.

Forcat speciale pritet të mbërrijnë nga momenti në moment në vendin e ngjarjes nga kryeqyteti, në mënyrë që të tërheqin 60-vjeçarin, për të cilin dyshojnë se ka humbur jetën megjithatë ende nuk është konfirmuar./ CNA.al

Lajmet e fundit nga