LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Dridhe, dridhe b***”/ Kryegjyqtarja thellon skandalin

31 Maj 2021, 10:19, Aktualitet CNA

Kryegjyqtarja e Elbasanit vijon me shfajësimin për videot provokuese të publikuara në Tik Tok.

Enekleda Kapedani ka reaguar duke u shprehur se do të presë me qetësi për verfikimin e kësaj situate. Gjithashtu shton se ndihet shumë keq nga kjo situatë dhe nuk do që të sulmohet për shkak se është nënë edhe grua.

Kapedani kërkon të heqë nga vetja skandalin duke treguar se publikimi i këtyre videove është bërë për të dëmtuar imazhin e saj.

Si gjyqtare në radhë të parë dhe si nënkryetare e Gjykatës ndjehem keq nga publikimi i këtyre videove vetëm për të më dëmtuar imazhin. Unë si gjyqtare e kam të ndaluar të komentoj, por do pres me qetësi verifikimin e kësaj situate.

As si individ as si gjyqtare nuk jam krenare për vidiot e publikuara. Shpresoj që ky sulm mos të jetë ndaj meje sepse jam grua dhe nene. Ndërsa kërkoj ndjesë për cilindo që është ndjer keq nga ato video. Dua të theksoj me forcë se asnjë insinuatë apo përbaltje nuk do më influencojnë të jap drejtësi dhe të punoj ndershmërisht si deri më sot?, tha ajo.

Kryegjyqtarja u shfaq në Tik Tok e veshur me veshje luksoze duke modeluar dhe sfiluar më këngën ?Mafia? të ?Don Xhonit?, ku në disa vargje të saj thuhet “Rrethi jem është mafia”, “dridhe , dridhe b*** fort, mos m?fol mos ma tesh?./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga