LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Transportohet një e burgosur e prekur me Covid-19/ Ja fotot e gardianëve të burgut

11 Shtator 2020, 09:07, Politikë CNA

Ditën e sotme në spitalin infektiv në Tiranë mbërriti një e burgosur femër e cila është e prekur nga koronavirusi.

E burgosuara u shoqërua nga gardianët e burgut, të cilët ishin të veshur me veshjen anticovid dhe me armë në duar.

Lajmet e fundit nga